Efficiënt en dienstverlenend
Twynstra Gudde heeft het Nederlands Handbal Verbond begeleid bij de herinrichting van de organisatie van 8 aparte afdelingen naar één sportbond door onder anderen:
Eenheid in beleid
Uit de gesprekken kwam naar voren dat het beter en efficiënter zou zijn als de 8 afdelingen en de landelijke organisatie fuseren tot één NHV. Met de herinrichting wil men komen tot eenheid in beleid, uitvoering en communicatie en duidelijkheid in taken en verantwoordelijkheden. Het verandertraject is nu volop in gang.
Henk van Vliet, voorzitter van het Nederlands Handbal Verbond:
‘Het scheppen van duidelijkheid, rust en eenheid binnen onze organisatie kan ik alleen maar aanmoedigen. Ik moet dan ook een compliment maken naar Twynstra Gudde voor het goede werk wat zij verzet hebben voor het Verbond.’
Sinds de jaren negentig zijn steeds meer sportaccommodaties geprivatiseerd. In eerste instantie leverde dit tevreden sportverenigingen en gemeenten op. Inmiddels worden echter ook de negatieve kanten zichtbaar. Zo blijkt het uitvoeren van groot onderhoud vaak een probleem. Lees verder >
Hoe kunnen sportorganisaties en overheden verder professionaliseren en beter samenwerken? Lees verder >